Project Gotham Racing

Project Gotham Racing dla Java

Świetne wyścigi na telefon Java

Project Gotham Racing to darmowa gra wyścigowa. Ścigamy się nie tylko aby wygrać wyścig, ale również aby dokonać tego w jak najlepszym stylu. Gra posiada całkiem niezłą jak na telefony Java grafikę 3D, prawdziwe licencjonowane super samochody oraz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • 2 tryby gry, 5 lokacji i 8 samochodów
  • Kudos - punkty za popisy podczas wyścigu
  • Dobra grafika 3D

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Project Gotham Racing to darmowa gra wyścigowa. Ścigamy się nie tylko aby wygrać wyścig, ale również aby dokonać tego w jak najlepszym stylu. Gra posiada całkiem niezłą jak na telefony Java grafikę 3D, prawdziwe licencjonowane super samochody oraz wymagającą i wciągającą rozgrywkę. Czego chcieć więcej?

Project Gotham Racing na Java to mobilna wersja gier wyścigowych znanych z konsoli Xbox. W grze mamy dwa tryby rozgrywki: tryb kariery i gry na czas. Do wyboru mamy osiem super wyścigowych samochodów znanych światowych marek: Aston Martin V12 Vanquish, Cadillac Sixteen, Ford GT, Honda NSX-R, Corvette C6, Lamborghini Gallardo, AMG-Mercedes C-DTM 2006 i Toyota GT-One. Na początku naszej kariery stać nas tylko na zakup Hondy i Corvety. Wraz z postępem w grze i zarobionymi pieniędzmi kupujemy mocniejsze samochody wyścigowe. Ścigamy się na ulicach wielkich światowych miast: Paryża, Londynu, San Francisco, Kairu oraz Szanghaju.

W Project Gotham Racing bardzo ważna jest nie tylko szybkość, ale też styl jazdy. Podczas wyścigu zbieramy punkty kudos. Przyznawane są one nam za driftowanie (kontrolowany poślizg podczas skręcania), wyprzedzanie rywali oraz za nie uderzanie w bandy. Przejechanie perfekcyjnego kółka nie jest wcale takie łatwe, dzięki temu gra sprawia radość przez dłuższy okres czasu.

Sterowanie w wyścigach PGR na java jest bardzo proste. Wykorzystujemy do tego klawisze kierunkowe lub klawisze numeryczne 2, 4, 6 i 8. Jeśli chcemy zaciągnąć hamulec ręczny i wejść ślizgiem w zakręt, to skręcając w lewo używamy klawiszy 1 lub 7, a skręcając w prawo 3 lub 9.

Jeśli lubisz pograć w gry wyścigowe na telefon Java takie jak Asphalt 6 czy 360 Speed, to PGR na Java Cię nie rozczaruje.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Project Gotham Racing

Download

Project Gotham Racing 1.00.2

Opinie użytkowników o Project Gotham Racing

Sponsorowany×